Vestuvinis kostiumėlis “Lina”

Kai pirmą kartą susitinkam su nuotaka, būna visko – vienos būna tvirtai apsisprendusios, ką nori siūdintis, kitos – dar tik galvoja, dvejoja, kuris siluetas tiktų, o kitos – tvirtai sako – noriu to ir viskas.

Lina su mumis susitikusi pasakė, kad nori vetsuvinio.. k o s t i u m ė l i o ! Oooi, kaip mes apsidžiaugėm! :) Vestuvinis kostiumėlis visuomet buvo mūsų galvose ir mes tiesiog laukėm Linos, kad ji pas mus ateitų ir pasakytų savo tvirtą apsisprendimą, jog nori tekėti su kelnėmis ir palaidine. Kostiumėlį bendromis jėgomis sukurpėme labai “Linišką”, patogų ir išskirtinį!

Linos vestuvinis kostiumėlis: plačios, tiesios kelnės su kloste priekyje, aukštu liemeniu bei aptempta palaidinė iki liemens, su ilgomis rankovėmis, skeltuku nugaroje ir “sijonuku”, kuris gale – šiek tiek ilgesnis, o priekyje – trumpesnis.

Linos atsiliepimas apie darbą su Le Vau !

“Dar kartelį ačiū už vestuvinę suknelę, ar tiksliau kostiumėlį. Atrodžiau taip, kaip norėjau ir jaučiausi labai gerai. O draugės komentavo “nu gerai, žiūrėjom skeptiškai, kai pasakei, kad būsi su kelnėm, bet pamačius realiai – labai gražu ir labai tau tinka”! Aplenkėm Carolina Herrera!”

Patiko drabužis? Parašyk mums!