Vestuvinė suknelė “Rūta”

Su Rūta susitikome kelis mėnesius prieš vestuves. Laiko buvo kaip tik tiek, kiek reikia. Ramiai susidėliojome suknelės viziją ir pradėjome dirbti. Smagu, kad viskas mums klojosi labai paprastai ir natūraliai. Tikriausiai dėl to, kad Rūta žinojo, kokios suknelės nori, o mes padėjome jos svajonei įgauti fizinį pavidalą. <3
O suknelės kūrimo eigoje dar ir jaunikį papuošėm rankų darbo peteliške, kurią mums pasirodė sunkoka teisingai surišti, bet Robertas tiek praktikavosi, kad galima dabar jį vadinti peteliškių rišimo guru! :)

Rūtos suknelė: dviejų sluoksnių, neaptemptas viršaus su subtiliomis rankovytėmis, šampano spalvos blizgučių detalėmis. Nugaroje susagstoma sagutėmis. Liemenį paryškina dirželis, sijonas A tipo, platėjantis.

Nuotraukos: Martyna Jovaišaitė

Rūtos atsiliepimas apie darbą su Le Vau !

“Su Le Vau! dirbti buvo labai paprasta, konkretu ir malonu. Susitikome pirmą kartą vasario mėnesį (vestuvės buvo gegužės pradžioje), pakalbėjome apie tai, kokią suknelę aš įsivaizduoju, o merginos sako – “gerai, mes tau duodam laiko pagalvoti, ar nori su mumis dirbti ir imsimės”. Nesupratau, o ką gi dar čia galvoti – buvau susipažinusi su ankstesniais merginų kūriniais, pati turbūt žinojau, ko noriu (arba nebijojau pritarti Erikos ir Justinos pasiūlymams) ir labai džiaugiausi, kad likus vos 2,5 mėn iki šventės jos man pasakė – TAIP, tau suknelę mes pasiūti spėsime! Ir iš tikrųjų puikiai supratome viena kitą, dėl kai kurių smulkmenų pasitardavome, tačiau nei vienas iš sprendimų nebuvo sunkus ir visas pasiruošimas vyko labai sklandžiai. Jau pirmo matavimo metu mačiau, kad suknelė bus tokia, apie kokią ir svajojau, tad pasidarė ramu. Balandžio pradžioje apsižiūrėjome, kad ir Robertui nelengva rasti deimanto formos rankomis rišamą peteliškę, kuri dargi tiktų prie jaunikio kostiumo. Išdrįsome paklausti Le Vau!, tiesa, prisipažino niekada tokios nesiuvusios, bet sakė, visada mėgsta iššukius – “peteliškė BUS ir niekur geresnės nerasite!”. Kartu suradome deimanto formos peteliškės siuvimo “brėžinius”, išsirinkome tinkamą medžiagą. Balandžio viduryje atėjo laikas antram matavimui, o trečio matavimo dieną (likus kiek daugiau nei savaitei iki vestuvių) aš jau galėjau pasiimti savąją suknelę, o Robertas – peteliškę. Rezultatai pranoko mūsų net didžiausius lūkesčius, o artimųjų nuostaba, pamačius mus taip pasipuošusius, liks vienas geriausių šventės atsiminimų. Malonu, kai visi dirba savo darbus profesionaliai, atsakingai, dėmesingai ir su meile. Linkime to neprarasti Erikai, Justinai ir puikiąjai siuvėjai. Labai Ačiū, kad ir Jūsų dėka mes visiems galime tarti, jog vestuvių planavimas anaiptol ne stresas ir nervai, o ypač malonus pasiruošimas ir laukimas! Tikrai neatsisveikiname, tikrai dar pasimatysime! Jūs esate – Le Vau!!!”

Patiko drabužis? Parašyk mums!