Vestuvinė suknelė “Justina”

Justina yra konkretus žmogus, tad susisiekusi su mumis ji jau pakankamai tvirtai žinojo, kas jai tinka ir patinka, o kas ne – tad dirbti kartu mums buvo tikras malonumas! Neilgai trukus susidėliojome visas suknelės detales, o Justinai grįžus į Lietuvą – išsirinkome medžiagas. Jau kaip smagu buvo tai, kad Justina susižavėjo šilkine medžiaga, kuri visame plote – taškuota! ku! Jau iš karto žinojome, kad suknelė bus subtili, romantiška ir labai elegantiška!

Smagu yra tai, kad Justina, nors ir negyvendama Lietuvoje, mumis visiškai pasitikėjo ir žinojo, kad mes suspėsim viską pasidaryti net ir per trumpą laiką. Ir tuo net neabejojo, nors suknelę pasiėmė vos kelias dienas prieš vestuves. :) Pasitikėjimas įkvepia. Tad ačiū, Justina, už pasitikėjimą ir tuos smagius primatavimus, kurie kartais būdavo net po du kartus per dieną :)

Justinos suknelė: A formos sijonas su “vabalo” klostytėmis priekyje ir nugaroje. Suknelės viršus laisvas, nevaržantis judesių, šiek tiek paktritęs ties liemeniu. Suknelė su rankovytėmis, o nugara – su dideliu skeltuku, kuris susegamas subtilia sagute.

Nuotraukos: Redijus Photography.

Justinos atsiliepimas apie darbą su Le Vau !

“Buvo labai sunku apsispręsti kur pirkti ar siūtis vestuvinę suknelę. Klaidžiojau po internetą ieškodama suknelių modelių, dizainerių..Bet atradus Le Vau nekilo jokių abejonių. Man labai patiko jų jau siūtų suknelių modeliai. Kartu ieškojome modelio, kuris man patiktų ir tiktų. Erika man padėjo išsirinkti medžiagas ir labai daug patarė. Laukiau kiekvieno susitikimo su Le Vau merginomis ir labai džiaugiuosi, kad suknelę pavyko labai greitai pasiūti. O rezultatas man labai patiko :) Per vestuves sulaukiau labai daug pagirų. Ši suknelė atspindėjo mane ir jaučiausi labai graži su ja. Le Vau labai mane įkvėpė! Labai džiugu matyti jaunus ir talentingus kūrėjus Lietuvoje!”

Patiko drabužis? Parašyk mums!