Vestuvinė suknelė “Irma”

Kai susitikome pirmą kartą, Irma žinojo atsakymus į didžiąją dalį klausimų. Jau per pirmą susitikimą ji buvo tikra, kad nieko kito neieškos ir suknelę kursis kartu su Le Vau !.

Mat, jau viską buvo gerai apgalvojusi ir apsisprendusi dar prieš susitikimą. Ak, kaip smagu, kai būsima nuotaka mumis pasitiki 100 %! Kiekvienas primatavimas su Le Vau ! yra kaip tokia mažytė šventė. Nes kas kartą suknelė vis panašesnė į tą išsvajotą. Irmos suknelės primatavimai būdavo tokie nuoširdūs ir jaukūs! O jos paklausus, kaip sekasi dėliotis taškelius ant i vestuvių dienos planuose, ji sakydavo, kad vienintelis dalykas, dėl kurio ramu – yra suknelė. Mums tai – pats nuostabiausias įvertinimas! Mus sužavėjo Irmos nuoširdumas ir tas tobulas saugumo jausmas kaskart susitikus matuotis suknelės. Dėkojame Tau, Irma, kad pasirinkai mus savo svajonių suknelės kūrimui! <3

Irmos suknelė romantiška, A tipo, viršus – širdelės formos, su rankovytėmis. Nugara – susagstoma sagutėmis. Viršus – smulkiai gėlėti nėrinukai, o sijonas – šiek tiek parauktas, dviejų sluoksnių.

Nuotraukos:

Irmos atsiliepimas apie darbą su Le Vau !

“Kai Facebook‘e pirmą kartą pamačiau jūsų sukneles, nusprendžiau – savo vestuvinę suknelę siūsiuosi pas jus. Nors vestuvėmis dar nė nekvepėjo :) Nepamenu, ar pasakojau jums, kad pirmą kartą Le Vau! dėl vestuvinės suknelės parašiau, kai mano vyras (dabar jau galiu jį taip vadinti :) ) dar nebuvo man pasipiršęs. Tada tik apsišniukštinėjau ir su nekantrumu laukiau TO klausimo. Kai susižadėjome, man neteko blaškytis, tiesiai į jus kreipiausi. O po pirmo mūsų susitikimo nuojauta, kad būtent jūs pasiųsite mano svajonių suknelę tik sustiprėjo. Ir nesigailėjau nė dienos, kad jus pasirinkau. Suknelės matavimųsi laukdavau su nekantrumu. Kiekvieną kartą vis labiau džiaugdavausi rezultatu. Ko kiekviena nuotaka nori per savo vestuves? Būti pati gražiausia. Tokia ir jaučiausi. Ačiū jums! Džiuginkite nuotakas ir toliau :)”

Patiko drabužis? Parašyk mums!