Vestuvinė suknelė “Ingrida” ir dviejų dalių kostiumas “Tomas”

Suknelės viršus – širdelės formos, dengtas subtiliais nėrinukais. Su šleikutėmis iš nėrinių, kvadrato formos atvira nugara. A tipo, dviejų sluoksnių, stangrus sijonas su klostėmis priekyje, žinoma – kišenėmis!, sujuosiamas dideliu kaspinu nugaroje.

Tomo dviejų dalių kostiumas: siaurėjančios tamsiai žalios spalvos klasikinės kostiuminės kelnės su kišenėmis priekyje ir nugaroje. Subtiliai languota liemenė sujuosiama dirželiu nugaroje, su kišenėmis.

Nuotraukos: Marius Kakta

Su Ingrida susitikome dėl vestuvinės suknelės kūrimo. Aptarus visas detales ir išsiaiškinus, kad Le Vau ! kuria ir kostiumus, ir Tomui parūpinom dviejų dalių kostiumą! :) Ingrida ir Tomas nėra iš Vilniaus, todėl iš pradžių buvo dvejonių – ar spėsime, kiek kartų reikės atvykti ir t.t. Tačiau viską taip puikiai susidėliojom, kad kiekvienas jų atvažiavimas pas mus, į Vilnių, buvo maža šventė ir didelis geros nuotaikos užtaisas! ♥

Ingridos ir Tomo atsiliepimas apie darbą su Le Vau!

“Planuoti vestuves – labai keistas ir jaudinantis dalykas! Mes visad norėjome, kad šventė atspindėtų mus. Todėl ieškodami rūbų, pasimetę visoje gausoje ir nenorėdami standartinių sprendimų, labai apsidžiaugėme radę Le vau! Nuo šio momento vestuviniai rūbai iš tiesiog rūpesčio tapo maloniu rūpesčiu. Buvo labai lengva susitarti ir surasti tai, kas gražu visiems! O kaip smagu, kad sutapo skoniai! :) Vestuvių dar laukiame, bet jau dabar matome, kad tikrai atrodysime vau! Ačiū už tai. P.s. kišenės princesiškai elegantiškoje suknelėje yra kažkas tokio!!!”

Patiko drabužis? Parašyk mums!

[contact-form-7 404 "Not Found"]