Vestuvinė suknelė “Greta”

Kai Greta su mumis susisiekė, labai nerimavo, kad per atstumą suknelę pagaminti yra praktiškai neįmanoma. O mes manome, kad kai labai nori – viskas yra įmanoma! ♥ Tad patikinom, kad kai yra didelis noras su mumis dirbti, mes labai stengiamės, kad būsimoms nuotakoms, kurios nors ir negyvena Lietuvoje, būtų lygiai taip pat ramu ir viskas padaryta sutartu laiku, kaip ir nuotakoms, kurios gyvena čia.
Su Greta pirmą kartą kalbėjomės internetu. Išmaniosios technologijos šiais laikais leidžia dirbti ir interaktyviai. O kai tik Greta grįždavo į Lietuvą, kaskart stengėmės padaryti kuo daugiau, kad spėtume per tuos kelis trumpus grįžimus išpildyti tai, apie ką Greta svajojo. Ir išpildėm. Kartu su Greta sukūrėme labai romantišką, kuklią, bet tuo pačiu išskirtinę suknelę, su kuria ji savo šventės dieną, tarp kalnų ir vynuogynų, atrodė tiesiog Vau!
Ačiū, Greta, už pasitikėjimą, rūpestį ir tą nenumaldomą norą turėti būtent tokią suknelę, su kuria jaustumeisi kaip princesė. ♥
Vestuvinė suknelė “Greta” : Širdelės formos viršus, dengtas smulkaus rašto nėrinukais, su trummis rankovytėmis, o nugaroje – V formos gili iškirptė. Sijonas A tipo, šiek tiek parauktas, dviejų sluoksnių.

Gretos atsiliepimas apie darbą su Le Vau !

“Norėjau ne visai tradicinės vestuvinės suknelės, tokios paprastos, patogios, savos ir išskirtinės. Po ilgų tarptautinių paieškų atradau LeVau! ir buvau moloniai nustebinta. Po pirmojo virtualaus pokalbio jau žinojau, kam patikesiu savo suknelę, nepasiant to, kad tai reiškė pora papildomų kelionių į Lietuvą. O buvo tikrai verta! Per keturias dienas LeVau! sugebejo padaryti net tris (!!!) primatavimus, per kuriuos buvo atlikta didžioji dalis darbo. Tad tikrai rekomenduoju LeVau! ir nuotakoms, gyvenančioms ne Lietuvoje. Merginos buvo nuostabios, prisitaikė prie man tinkamo laiko, nesvarbu, tai buvo vakaras ar savaitgalis – visą savo laiką skyrė man, kad per minimalų laiką pasiektumėm maksimalaus rezultato. Man tai paliko labai didelį įspūdį – nieko panašaus nei su žiburiu nerasi! Esu be galo dėkinga už stulbinantį lankstumą, nesibaigiančią kantrybę, išskirtinį dėmesį ir šiltą bendravimą. Labai vertinu visas pastangas ir suprantu, kiek daug sunkaus darbo ir išradingų sprendimų pareikalavo, kad visi mano norai būtų išpildyti. Ačiū jums labai!!! Rezultatas tikrai pranoko visus lūkesčius! Su suknele savo vestuvių dieną jaučiausi patogiai tiek šviečiant kaitriai saulei, tiek per sudėtingesnius žingsnius ir net šuoliukus pirmojo šokio metu. Suknelės vizija buvo išpildyta puikiai, o svečiai kaip susitarę kartojo: “Tavo suknelė labai Gretiška”. :) Nuoširdžiai dėkoju ir linkiu pasaulinio pripažinimo – jūs nerealios! :)”

Patiko drabužis? Parašyk mums!