Vestuvinė suknelė “Aušra”

Suknelė uždaru, vientisu viršumi su marškinių apykakle. Suknelės viršus priekyje ir nugaroje dengtas nėriniais. Suknelės nugara atvira, rombo formos, viršuje susegama sagutėmis. Sijonas – A tipo su klostėmis priekyje, dviejų sluoksnių.

Nuotraukos: Paulius Rakštikas

Su Aušra susitikome gerokai prieš vestuves, turėjome labai daug laiko, todėl ilgai galvojome, dėliojome, kokia turėtų būti ta vienintelė svajonių suknelė. Norai ir lūkesčiai kelis kartus pasikeitė, tačiau būtent dėl to kartu su Aušra sukūrėme tobulai jai tinkančią suknelę!

Aušra “trumpai” apie darbą su Le Vau !

“Po tos ypatingos dienos ir lemtingojo TAIP, iškart užgriuvo paruošiamieji darbai, iš kurių vienas svarbiausių buvo vestuvių suknelė. Iškart puoliau ieškoti vestuvių suknelių TOP 100, naujausių mados tendencijų, lakstyti po nuomos punktus ir t.t. Po viso šito supratau, kad viskas, ką mačiau, ką matavausi, nėra iš tiesų tai, ką pavadinčiau savo svajonių suknele, su kuria jausčiausi visapusiškai gerai.

Ir tada atradau Jus, mano nuostabiosios ypatingosios merginos! Pamenu, kai pirmą kartą susitikome: geriu arbatą, žiūriu į Eriką, žiūriu į Justiną, ir nesuprantu, kaip tokios dvi skirtingos asmenybės gali turėti bendrų reikalų. :) Viena patrakus, kita ramumo įsikūnijimas, o išvaizda – kardinaliai skirtinga! Tačiau vėliau supratau, kad būtent tas skirtingumas Jūsų kuriamą bendrą veiklą paverčia kažkuo ypatingu, kažkuo, kas virsta absoliučia harmonija ir suderinamumu.

Minčių, kad galėčiau rinktis ne Jus neliko iškart po to pirmojo susitikimo. Apskritai, kiekvienas mūsų susitikimas buvo labai laukiamas, kupinas šypsenų, juoko, o Jūs man tapote labai artimos širdžiai. Suknelės siuvimo eigoje būta visko: pamenu, gaunu laišką iš Jūsų: labas, Aušra, mes čia pagalvojome ir supratome, kad Tavo suknelė neturi „įėjimo“, negalėsi jos apsivilkti, žinok reikia susitikti, pasikalbėti. :) Bet viskas, kas vyko, vyko ne be reikalo – rezultatas buvo visiškas minčių, norų, vaizduotės virsmas materija.

Galiausiai, mano suknelė nebuvo nei iš TOP 100 sąrašo, nei atrodžiau „kaip ką tik nužengusi nuo podiumo“, tačiau, žinot ką, buvau ir jaučiausi visiškai AŠ, visu vidumi ir išvaizda buvau tokia, kokią save įsivaizdavau vestuvių dieną. Mano suknelė buvo kitokia nei visos, tačiau, kaip kad mano vyras sako, aš ir esu kitokia, tad su įprasta suknele nebūčiau AŠ, o tik stengčiausi atitikti tai, ką diktuoja žiniasklaida, kiti informacijos šaltiniai, žvaigždžių nuotraukos ar dar kokios kitos must have nesąmonės :)

Dirbant su Jumis visada jaučiau, kad galiu būti savimi, galiu fantazuoti, siūlyti viską, kas guli mano galvoje, galiu būti be rėmų, kaip ir Jūs. Būti savimi, nepasimetinėti, drąsiai pasakyti, kas man patinka, o ką norėčiau pakeisti. Visada jausdavausi suprasta, išgirsta, o tai, mano galva, yra vieni svarbiausių dalykų kuriant tą ypatingąjį apdarą, su kuriuo nori atrodyti VAU.

Mūsų vestuvių diena buvo tobula, nuo ryto iki kito ryto. Merginos, ačiū, kad tapote viso to dalimi. Net neabejoju, jog esant progoms, arba nebūtinai, ilgai negalvosiu į ką čia kreiptis, norint atrodyti VAU, jaustis patogiai, jaustis savimi.

Būsimos nuotakos (arba nebūtinai), kurios dvejojate, norite kažko kitko, nes tai, ką randate, yra pabodę, jau kažkur matyta, su kuo atrodote „kaip visos“. Šios merginos po labai tikslingu pavadinimu Le Vau! yra būtent tai, ko ieškote. Tikrai. Pabandykite, parašykite, paskambinkite Joms, susitikite pokalbiui, ir pamatysite, kad rūbo kūrimas yra visai ne galvos skausmas, o širdžiai malonus procesas, kurio metu gali atrasti žmones, su kuriais bendravimo nenori nutraukti į rankas paėmus galutinį kūrybos rezultatą.

Visokeriopos sėkmės, merginos! Jūs – unikalios, kitokios, ypatingos – tokios išlikit ir vertinkit tai, nes tokių žmonių per gyvenimą sutinkama retai. :) Man pasisekė!”

Patiko drabužis? Parašyk mums!

[contact-form-7 404 "Not Found"]