Trijų dalių frakas “Aurimas”

Aurimo trijų dalių frakas/kostiumas: tiesios, šiek tiek siaurėjančios, klasikinės kostiuminės kelnės, liemenė dvigubu užsegimu, atvartais bei frakas, užsegamas viena sagute.

Nuotraukos: Mantas Vičius

Su Greta susitikome dėl vestuvinės suknelės kūrimo. O susitikimo metu netyčia paaiškėjus, kad Le Vau ! kuria ir vyriškus rūbus, įtaisėme fraką ir jaunajam Aurimui! ♥

Gretos ir Aurimo atsiliepimas apie darbą su Le Vau !

“Pradėję planuoti vestuves, ilgai galvojome, kuo vilkėsime – pirktiniais ar vienetiniais drabužiais. Po kantrių ieškojimų radome Le Vau! ir nuotaka kaip mat pagavo kabliuką siųtis suknelę čia. Matyt, vyrui sunkiau pripažinti, kad verta kone pusmetį šlifuoti detales, rinktis medžiagas ir matuotis dar nebaigtus siųti drabužius, bet, gerai viską apsvarstę, galop nutarėme užsakyti ne tik suknelę, bet ir frako komplektą. Le Vau! bendravimas, sugebėjimas at(si)palaiduoti ir profesionalumas, o galop ir pasiūti drabužiai įrodė, kad rinktis Le Vau! buvo geriausias sprendimas, nors alternatyvų būta. Le Vau! merginos išskirtinės tuo, kad nuimti naštą nuo pečių ir sukurti kaip tik tokius drabužius, kokių norėta. Trissyk valio ir darsyk dėkui už tai, kad savo šventės metu atrodėme tiesiog šauniai!”

Patiko drabužis? Parašyk mums!

[contact-form-7 404 "Not Found"]