Jaunikio kostiumas “Deimantas”

Le Vau ! labai mėgsta dirbti su vyrais. Mat, su vyrais viskas ir paprasčiau, ir greičiau vyksta. Bėda tik ta, kad būsimiems jaunikiams visuomet atrodo, kad – nueis į parduotuvę savaitę prieš ir ras TĄ kostiumą, su kuriuo save įsivaizduoja TĄ dieną. Deja, taip nutinka itin retai.
Su Deimantu susitikome likus vos dviem mėnesiam iki vestuvių. Bet pakankamai ramiai ir be streso sukūrėme tokį kostiumą, su kuriuo Deimantas norėjo savo vestuves atšokt.
Apsidžiaugėme, nes Deimantui norėjosi kažko kitokio – kontrasto, detalių, o ir kostiumo spalva – ypatinga. Kurdami kostiumą ir matuodamiesi juokavome, kad Deimantas kaip tikras Italijos mafijos atstovas su juo atrodo. O jis sako – tokia ir buvo mintis. :) Tai, matyt, sukūrėm tokį kostiumą, kokį Deimantas ir įsivaizdavo :)
Ačiū, Deimantai, už pasitikėjimą, linksmus primatavimus ir šypsenas! Buvo smagu! <3
Deimantui sukūrėme dviejų dalių kostiumą: klasikinio kirpimo kelnės, siaurėjančios, su kanteliu. Klasikinio kirpimo švarkas su siaurais atvartukais, dekoruotais dirbtine oda, su skeltuku nugaroje, liemenuotas.

Deimanto atsiliepimas apie darbą su Le Vau !

“Eikite visi siūtis kostiumus pas Le Vau, pamirškite tą mintį, kad likus keliems mėnesiams ar mėnesiui iki vestuvių nueisite į Suit Supply, Massimo Duty ar pan. ir rasite savo kostiumo.
Patikėkite manim, nerasite jūs to kostiumo, geriau patikėkite šią užduoti šiam šauniam kolektyvui.
Jei neklystu ir gerai pamenu du primatavimai ir trečiasis finalinis su atidavimu, ypatingai greitai, kokybiškai ir kruopščiai. Rekomenduoju visiems.”

Patiko drabužis? Parašyk mums!