Jaunikio kostiumas “Andrius”

Coming soon…

Nuotraukos: Nakutis Photography.

Skirmantės ir Andriaus atsiliepimas apie darbą su Le Vau !

“Net prisėdus rašyti įspūdžius apie mano suknelės ir Andriaus kostiumo siuvimą užplūsta šiltos emocijos ir nuo veido nedingsta šypsena. Net ir po vestuvių ne kartą su Andriumi geru žodžiu minėjimome savo sprendimą siūtis suknelę ir kostiumą Le Vau! Tiesa, aš jau tik pradėjus planuoti vestuves žinojau, kad noriu suknelę siūtis, mačiau internete Le Vau! sukneles, jos man labai patiko, o dar ir kolegė Rūta labai užtikrintai rekomendavo, sakė: “net nesvarstyk, tikrai nesigailėsi. Šios merginos – super!” Andrius tuo tarpu, kaip ir dauguma vyrų tikėjosi vienu užsukimu į parduotuvę įsigyti visą garderobą,bet pasirodo viskas ne taip paprasta, todėl po nesėkmingų ir varginančių paieškų ir Andrius apsisprendė – siūsis drabužius Le Vau!

Kaskart po pasimatavimo džiaugėmės, kad viskas taip sklandžiai, ramiai, linksmai, džiugiai, nors klausydamiesi aplinkinių kalbų buvom šiek tiek išsigandę, kad pasiruošimas vestuvėms gali tapti tikrai sunkiu ir kartais varginančiu darbu! Bet su Le Vau! merginomis viskas buvo puiku! Jos pilnos idėjų, kūrybingos, stilingos. Jau pirmo primatavimo metu apsidžiaugėm – vau, kaip gražu! O toliau viskas dar labiau gražėjo J

Viskas apgalvota iki smulkmenų, jauti, kad šis drabužis yra kurtas tau ir siūtas galvojant apie tave, tavo šventę – ir tai tikrai puikus jausmas, padedantis tą dieną jaustis dar ypatingiau. Atrodo suknelėje, kostiume sugula visas juokas, šiluma, nuoširdumas, paprastumas, jaukumas – visos šios emocijos, kurių būna apstu siuvantis vestuvinius drabužius Le Vau!”

Patiko drabužis? Parašyk mums!