Fotoeksperimentas “10 nuotakos istorijų”

Šiuolaikinė vestuvių fotografija stebina daugybe skirtingų stilių – reportažas, meninė, pompastiška ar minimalistinė, pastelinių ar ryškių spalvų, tikroviška ir mažai modifikuota ar mistika dvelkianti, klasikinių portretų ar įmantrių mados pozų, jausminga ir romantiška ar smagi ir nutrūktgalviška – rinktis tikrai yra iš ko.

Fotografijoje svarbiausias yra pats kūrėjas, kuris nuotraukose perteikia savo stiliaus, kadro matymą, įgyvendina netikėčiausias idėjas bei kuria kartu su jaunaisiais. Todėl, norint išsirinkti fotografą, tenka gerai pasukti galvą – kokį save nori matyti, koks stilius, o būtent – kūrėjas yra tas, su kuriuo nori sukurti vaizdinę savo šventės istoriją. Norint parodyti, kad fotografuojant net toje pačioje aplinkoje, tą patį žmogų, gaunasi visiškai skirtingos istorijos – įgyvendintas foto eskperimentas „10 nuotakos istorijų“.

Fotoeksperimento idėja – parodyti žiūrovui, kaip gali skirtis toje pačioje erdvėje, skirtingo stiliaus vestuvių fotografų fiksuojama nuotaka. Žaismingumo ir intrigos sumanymui suteikė tai, kad fotografai šiai užduočiai įvykdyti turėjo tik 20 minučių, per kurias turėjo sukurti tik vieną nuotakos nuotrauką, atspindinčią jų stilių. Fotografams iki pat paskutinės minutės nebuvo pranešta, koks bus nuotakos stilius ir kokiose patalpose bus fotografuojama, o jiems atėjus buvo įjungiamas laikmatis.

Kiekvienas fotografas turėjo 24 val. laiko, per kurias turėjo paruošti vieną nuotrauką publikavimui. Atidarymo metu eksponuota 10 fotografų atrinktų nuotraukų. Fotografai, siekdami gauti tą vienintelę nuotrauką, iš viso padarė net 2179 kadrus.

Trumpas projekto video pristatymas

INFORMACINIS RĖMĖJAS – Vestuves.lt(vestuvės.lt) PROJEKTO IDĖJA– Paulius Rakštikas www.ypatingai.lt(ypatingai.lt) TEKSTAS – Erika Kielė (levau.lt) MODELIS – NUOTAKA – Viktorija Spalvytė SUKNELĖ, STILIUS IR ORGANIZAVIMAS – LE VAU! (levau.lt) MAKIAŽAS IR ŠUKUOSENA – Alina Silivanova (asmakeup.com) VAINIKĖLIS – Silva Decor. Švenčių dekoravimas ir floristika (silvadecor.lt) VIETA – VILNIAUS DAILĖS AKADEMIJA NUOTRAUKOSE MATOMI TAPYBOS DARBAI – Tada Tru The Artist PROJEKTO VIDEO – Mantas Vilimas

Patiko drabužis? Parašyk mums!