Dviejų dalių vestuvinė suknelė “Justė”

Justės suknelė – dviejų dalių. Viršutinė dalis – minimalistinis bodis uždaru, laivelio formos iškirptės priekiu ir atvira nugara, kuri susagstoma sagutėmis. Sijonas A tipo, romantiškas, dviejų sluoksnių, dengtas smulkių gėlyčių nėriniais ir, žinoma, su kišenėmis.

Nuotraukos: [sp]

Justės istorija ypatinga. Mat, susitikome mes dėl vetsuvinės suknelės, o galų gale papuošėme ir Justės mamą, Jolantą, bei tetą, Editą! ♥
Sunku žodžiais išreikšti, kaip buvo smagu matuotis/ matuoti, susitikti ir kaskart džiūgauti pamačius rezultatus. Įsivaizduojate, kiek buvo klegesio, juoko ir džiaugsmo, kai vienu ypu matavome net tris moteris! :)

Justės atsiliepimas apie darbą su Le Vau !

“Pirmą kartą susitikus su Erika ir Justina, išsinešiau labai lengvą ir gerą jausmą, nuo veido nedingo šypsena, o viduje krykštavau tarsi mažas vaikas. Man buvo viskas aišku – suknelę siūsiuosi pas Eriką ir Justiną! Nors merginos dar siūlė pagalvoti, bet nebuvo ko galvoti!! Tikrai, nesudvejojau nė minutės, nė sekundės!

Man labai svarbu buvo bendravimas, atmosfera, o ji patikėkit, visą laiką buvo superinė! Kiekvienas primatavimas buvo mažytė šventė :) Man labai įstrigo vienas momentas, kai mama (mano mama ir teta taip pat siuvosi sukneles pas Eriką ir Justiną) sėdėjo vieno primatavimo metu, sukneles visos jau buvom išsimatavusios, ir jau turėjome eiti, bet mama sėdi “atsipūtusi”, plepa ir atrodo niekur eiti net neketina… Taip jai ten gera buvo! Tai buvo vienas iš momentų, kuomet supratau, kad ne tik viena aš taip gerai jaučiuosi. Labai labai gerai.

O vestuvinė suknelė, žinoma, buvo nuostabi, jos dėka tą dieną jaučiausi tobulai! :) Matyt, smagi kompanija, visiškas pasitikėjimas merginomis duoda nuostabių vaisių :)

Tikiu, kad su merginomis susitiksime dar ne kartą! Ačiū, Erika! Ačiū, Justina! Ir beabejo, didelis ačiū siuvėjai!”

Patiko drabužis? Parašyk mums!

[contact-form-7 404 "Not Found"]